| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce credeti? Cica maine incepe al 3-lea razboi mondial potrivit Babei Vanga, hahahaha.
In orice caz mi-a parut bine, ar fi cazu sa ne luam ramas bun din seara astalaughing

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

E 7:47 si inca n-a inceput.Scriu din buncar. E rece aici.As iesi sa-mi iau de mancare dar mi-e frica sa nu-mi pice un meteorit in cap.Asa ca stau aici si meditez

| Razvan a răspuns:

@Alexa. Te primesc cu draga inima.Vezi cum ajungi pana la mine, deja pe la Dunare incepura bombardamentele.Arunca bulgarii cu bombe de has doi o dupa noi. Fugitiii! feeling beat up

| madia a răspuns:

Adio, dar raman cu tine. happy

| madia a răspuns:

@Alexa, poate ne vedem in Iad (www.tpu.iad) >:)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deja plâng. Am o propunere: să ne întâlnim pe lumea cealaltă și să refacem comunitatea TPU (www.tpu.hv - heaven)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@ madia: Iad? Cu siguranță nu! Miile de întrebări gen : "m-am masturbat cu stiloul, sunt însărcinată?", "vreau id-ul lui Justin Bieber", "cine e fan justin primeste funditsaaaa" ne vor duce direct în rai!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@onutzu: Eu nu am mai avut loc în buncăr. Rătăcesc pe străzi cu laptopul în brațe. Spune-mi unde ești și vin să-ți aduc un sandwich. Și poate mă primești tu la tine în buncăr.