| brother123 a întrebat:

Am o intrebare si vreau raspunsuri sincere voi credeti ca va fi sfarsitul lumii? eu nu cred. Astept raspunsurile voastre

Răspuns Câştigător
| Me2 a răspuns:

Sfarsitul lumii va veni 100%, scrie in biblie, dar nu in 21.12. 2012, stai linistit
Doar dumnezeu stie

1 răspuns:
| Ramona000 a răspuns:

Da sf va veni dar nu in 21.12 de unde ai mai scos si asta oo da de la televizor cu minciunile lor am spus asta la mai multi de pe TPU care au intrebat acelasi lucru poate mayasii nu au mai avut chef sa countinuie calendarul sf va veni sigur dar de unde sa stim noi doar dumnezeu stie nu niste oameni care ne sperie de fiecare data