| Duhovnicul a întrebat:

Voi ce dorinte aveti pentru 2014? Ce v-ati propus sa faceti, sa realizati? Ce ati vrea sa evitati, sau la ce ati vrea sa renuntati? happy

Răspuns Câştigător
| DarkOrbitMoon a răspuns:

In acest an, 2014, un an fabulos in istoria omenirii, care va reprezenta inceputul unei noi ere in industria tehnologiei si a medicinei.Eu pur si simplu, imi doresc sa fac lumea mai buna, vreau sa aduc pace in lume.
Un prim plan ar fi sa lenevesc toata ziua cu burta la soare, iar langa mine sa stea o sticla de bere rece, de preferabil timisoreana.Desi nu beau, dar sa fie de efect.
Vreau sa evit tigarile de toata jena cum ar fi LM, si oamenii care duhnesc a fum.
De renuntat, n-am la ce sa renunt, poate la carne, sa devin vegetariana.Desi,ma mai gandesc, uneori simt cum imi face cu ochiul ceafa de porc.
Stiu,am mult de luptat,dar voi incerca sa fac fata cu brio greutatilor ce mi se vor arata, incercand din rasputeri sa-mi indeplinesc acest vis.

6 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Vreau sa castig la loto si sa ma mut undeva departe de lume, iau totul de la Soare si net de la sateliti. big grin

| Goooogle a răspuns:

As vrea sa imi continui munca la Google!

| sickoffallthings a răspuns:

Pai sa ma apuc sa invat pentru admiterea la facultate.

| MoxiMonny a răspuns:

Sa invat spaniola si engleza ....am multe planuri dar tu?

| Duhovnicul explică (pentru MoxiMonny):

Sa ma mut de la ai mei, sa dau pentru carnet ( condus ), sa caut o prietena happy

| lollipops a răspuns:

Sa-mi iau un job cu bani multi si sa fiu mai matura cateodata.