| cleo300 a întrebat:

Voi ce faceti ca sa primiti funde ca eu nu am prea multe. cel mai bun raspuns funda

Răspuns Câştigător
| Biuka a răspuns:

Sa o cersesti. laughing. cica "nu am prea multe"... din cate observ ai doar una. daca vrei funde. stai si tu mai mult de 2 minute pe saptamana pentru TPU`batting eyelashes si raspunde la orice intrebari crezi ca stii raspunzul. se poate sa ai noroc!winking

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nimic. O ard chill si imi sustin parerea cand nu-mi convine ceva
Putin imi pasa daca primesc stupid si nefolositor
"Dreptul de exprimare in Romania este garantat de Constitutie"

| AndutzaAndu a răspuns:

Răspund la întrebări. laughing

| Lime a răspuns:

Sa... dai cel mai bun raspunslaughing logik tongue si mai multe

:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noi nu punem intrebari stupide, folosim semnul de intrebare care este acesta "?", dam raspunsuri ironice sau inteligente si avem si o varsta. daca vrei funde (nu vad ce ai face cu ele) poti sa te apuci de prostitutie. 3 funde per blowjob sau nu mai stiu eu ce... gandeste