| PrettyLiar94 a întrebat:

Voi ce faceti in momentul asta?
Eu m-am plictisit groaznic :-

Răspuns Câştigător
| Doub a răspuns:

Ce coincidenta. Si eu la fel.>_

7 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Eu stau pe TPU si ascult muzica.

| LoveSleep a răspuns:

Stai liniștită, că vine școala Luni.

| Mayar a răspuns:

Tocmai ce am terminat de vizionat un film

| AtateaConditii a răspuns:

Uita-te la cartea mortilor si la un anime.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si noi la fel, dar cu plictiseala asta putem dormi si noi putin!

| frostxtq a răspuns:

Se vede ca te plictisesti. Nu trece zi sa nu am o groaza de notificari de la tine si intrebarile tale stupide. De ce nu incerci sa ai o viata sociala sau sa citesti o carte, sa te uiti la un documentar? Pui intrebari fara niciun rost ceea ce denota faptul ca esti o copila tampita care nu este capabila sa gaseasca raspunsul la absolut nimic fara ajutor.
Tu chiar nu ai niciun prieten/a cu care sa vorbesi despre crizele varstei prin care treci? Nu ai parinti sau rude care sa iti raspunda la stupiditati?
Daca iti place de un baiat vorbeste naibii cu el, nu cu necunoscutii de aici. Daca ai o problema de sanatate du-te la medic, nu astepta sfaturi de la persoane in necunostinta de cauza. Daca te plictisesti gaseste-ti un hobby, uita-te la televizor macar.
Daca iti doresti ceva si iti pierzi interesul dupa ce il ai sa stii ca asa e omul, nu mai cauta raspunsuri si nu mai pune intrebari fara sens, pentru ca toti am trecut macar odata prin aberatiile pe care le enumeri. Nu iti mai face probleme, nu esti speciala.

| Joojolino a răspuns:

Hai pe facebook