anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce mai cititi?happy

Răspuns Câştigător
| InsaneDoll a răspuns:

"Jane eyre" de Charlotte Bronte
"Secretele succesului" de Dale Carnegie
"Jurnalele lui Stefan" de L.J. Smith
Si alteleoh go on

8 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

@Amy : Am citit Dama cu camelii si Jane Eyre[e cartea mea preferatahappylove struck] Oricum, multumesc pentru recomandari. kiss

| Amy a răspuns:

Am citit de curand Jane eyre, o carte exceptionala pe care ti-o recomand. Desemene ai mai putea citi: Elevul Dima dintr-a 7-a(Mihail drumes), Invitatie la vals(tot Drumes), Flore de zapada si evantaiul secret(sperba, De Lisa See), Dama cu camelii(de alexander Dumas, fiul, o carte super), Laleaua neagra (Alexandru Dumas); Bafta la citit! happyhappy

| Chris a răspuns:

Acum recitesc Ella, Dracula: Erzsebet Bathory de Javier Garcia Sanchez, pentru ca m-a impresionat extraordinar de mult. Ti-o recomand!

| Plague a răspuns:

Ciuma lui Albert Camus, tocmai am terminat Mesi@ de Andrei Codrescu si acum recitesc Infernul lui Dante...

| VisSs a răspuns:

Eu am terminat de citit Calatorie spre centrul Pamantului si de curand m-am apucat de Enigma Otiliei.
Dar recomand Invitatie la vals love struck e superb

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acum ma delectez cu "Big Mouth & Ugly Girl" de Joyce Carol Oates netradusa, iar zilele astea terminasem de citit Vicontele de Bragelone de Al. Dumas.
Tu?
Bafta`!

| Culoare a răspuns:

Ultimele sunt Fight Club - Chuck Palahniuk, Lumina de august - William Faulkner si urmeaza sa ma apuc de Conjuratia imbecililor - John Kennedy Toole.

Întrebări similare