| Rukhsandra a întrebat:

Voi mai cititi? daca da ce?

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Literatura rusa(bine mai putin teatru), Caragiale(fana declaratalaughing) cate un best-seller international, cate o carte despre razboi, despre crime.Depinde de dispozitie si mai grav, de timpul meuhappy

| Elena1234456 a răspuns:

Da, citesc intrebari pe TPU.Si am citit si Singur pe lume de Hector Malot tongue ti-o recomand cu placere.

| Emena a răspuns:

Heei. da citesc.reviste laughing si cartea O crima aproape perfecta de S.S.Van Dine love struck

| arysa a răspuns:

Citesc in special carti de psihologie de ex "cum sa faci fata timiditatii", "cheile succesului" etc pentru ca ma ajuta foarte mult in viata de zi cu zi. cand am timp citesc carti cu vampiri si carti de dragoste.

| darkstar a răspuns:

Am inceput sa citesc Cronicile Wardstone scrise de Joseph Delaney
E interesanta...
De ce? Pt ca imi plac cartile fantasctice...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Charlotte Bronte-Jane Eyre de ce? fiindca imi place scriitoarea! Are farmecul ei, si mai citesc si alte romane

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In special intrebari si raspunsuri pe TPU, ziarul si diverse articole pe internet.In vacante citesc si cartihee hee.

| miss sunshine a răspuns:

Ultima carte pe care am citit-o se numeste "Despre omul frumos", de Dan Puric. Mie mi-a placut foarte mult.