| Idkidk a întrebat:

Voi ce nu vreţi să pierdeţi? Eu nu vreau să-mi pierd prietenii.

10 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
In primul rand, persoanele dragi, apoi demnitatea si bunul simt!
O seara buna happy

| Drimmero a răspuns:

Sa nu-mi pierd familia, persoanele dragi, sanatatea, dar si pasiunea pentru fotbal!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Speranta. Si prietenii happy

| Doub a răspuns:

Sentimentele

| R0R0 a răspuns:

Familia.

| Idkidk explică (pentru R0R0):

Eu nu vreau să pierd : Piciorul, Familia, Animalele si prietenii.

| Florentina9210 a răspuns:

Familia, prietenii si credinta in Dumnezeu!

| Aberdeen a răspuns:

Memoria

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine însumi.

A, și cărțile
La fel de importante

| chilledzebra a răspuns:

Vointa. Fiindca daca am vointa, voi resi sa tin totul langa mine. Prieteni, familie, ceea ce e important si conteaza in viata. Numai daca ai vointa vei reusi!