| Daria a întrebat:

Voi ce o sa faceti in vacanta de vara?love struckVreau raspunsuri cat mai detaliate...happy
Merci.happy

Răspuns Câştigător
| camy417 a răspuns:

Sper sa-mi vina verisorii acasa ca tare mi-e dor de iei ziua sa stau cu iei sa ma plimb sa ma joc {sa scriu o carte(asta e in stadiu de proiect)}si seara sa ne adunam cu seminte si suc si sa stam la barfa la glume toate cele...

4 răspunsuri:
| Uw33Ty a răspuns:

Hmm in prima zi de vacanta AFARAAAAAAAAAAAAAAAAA!laughing A doua zi afara cu prietenele pepsi si cola:devil)).a treia zi hmm dorm pana pe la 2 dupa ies afara si tot asa si noaptea asa mai fac cate un rezumat la romana rolling eyes.

| JustDolt a răspuns:

O sa imi fac cea mai tare bicicleta mtb si o sa merg cu prietenii pe dealuri big grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot ce se poate, chiar si mai mult happy

| tzepi19 a răspuns:

Deci in vacanta de vara o sa ies cu preteni si o sa merg sa lucrez pentru ca sa-mi fac niste banii pentru familie si parintii!