| AlexDorinel a întrebat:

Ce părere aveți despre UK? mai ales după Brexit.

Eu cred că s-a dus jos de tot țara asta, până și Bulgaria e o țară mai calumea decât țara asta plina de droguri și bețivi, muritori de foame pe străzi.

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Exagerezi aiurea

| Violleta2022 a răspuns:

Pai asta au vrut ei, sa scape de toti europenii care le luau joburile.
In final si-au aratat aroganta si prostia, in toata splendoarea ei.
Acum sufera, ca nu mai vin romanii si sarbii sa le faca muncile murdare si josnice.

| Invictusman a răspuns:

Nu e mai mai execrabila ca America de Sud ( Brazilia și altele unde consumul de droguri e absurd)
Dar tu vorbești de Europa asa ca da, sunt mulți distruși acolo.

| Meme10Meme a răspuns:

Este si normal ca au vrut sa iasa din UE. Ce primeau? Deja erau o tara dezvoltata, nu mai aveau nevoie de fonduri.

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

AlexDorinel vezi că este trecut de ora 23°°, du-te și te odihnește laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Brexit? Ce tara egoista! Huuaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mă interesează ce fac britanicii, fie la ei acolo.