| Catalion a întrebat:

Voi ce parere aveti ca Emil Boc e premier? Va mira oare ca Basescu l-a pus premier tocmai pe Boc? Nu ar fi fost mai bine sa puna premier pe cineva din alt partid? Oare l-a pus pe el premier pentru ca e capabil sau pentru ca nu vrea sa mai faca greseala sa puna premier pe cineva ca Taricianu si pe urma sa se trezeasca cu tot felul de procese ca sa nu mai fie presedinte? Oare cand l-a pus pe Boc premier s-a gandit ca vrea sa aiba un mandat mai linistit de aceasta data si ca Boc oricum o sa faca ce vrea el?

Răspuns Câştigător
April
| April a răspuns:

Boc e un ardelean de treaba.Nu vad de ce ar fi pus pe altcineva cata vreme PD-L a cstigat alegerile.

2 răspunsuri:
| User a răspuns:

Pai pe cine vroiai sa puna? Pe Geoana? La cat e de prostanac vindea tara pe 3 bomboane.oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Boc e un pitic homosexual... viata lui se rezuma doar la furt.Romania e o tara la 100 de metrii sub pamant condusa de niste analfabeti manipulati de un marinar care a devenit politician printr-o eroare.