| Wehrmacht a întrebat:

Voi ce parere aveti despre astia care sustin ca muzica rock e satanica sau il venereaza pe satan?

3 răspunsuri:
| ɹαℓυ a răspuns:

Eu nu cred asa ceva. Oricum ador Rock`ul :X

| enverhoxha a răspuns:

!zelur nataS

| Rockeritza66 a răspuns:

Bah dai draq de idioti, cei care spun asta sunt niste retardati! Muzica rock nu e satanica! Ei au ales acest gen de muzica fiindca in rock se tipa si se urla, fiindca se asculta cu sonorul la maxim, si uneori are si unele versuri un pic mai ciudate dar asta nu inseamna ca îi satanica! Eu iubesc rock-ul! love struck Pur si simplu asta e parerea mea :* pup