| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce parere aveti despre inchiderea centralelor nucleare din Japonia?

3 răspunsuri:
| onFire a răspuns:

Salut.
Este cat se poate de firesc pentru ca in urma unui cutremur de 9 grade sau distrus toate... iar daca urmeaza un nou cutremur cu aceeasi magnitudine sar produce un dezastru nuclear.

| portocale00 a răspuns:

Bună! Este și normal ca după ce au murit atâția în urma exploziei iar acum și până peste câteva sute de ani vor purta cu toții măști pentru a nu fi afectați!

| Pisikmic12 a răspuns:

Sunt de acorddeoarece acel loc are sanse sa ne afecteze si pe noi