| Rux_5597 a întrebat:

Voi ce preferati? O femeie frumoasa(buna) si la corp si la fata dar fara prea mult creieras sau o femeie frumusica si finutza dar inteligenta? Astept pareri.

6 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Eu daca nu as fi fost cu logodnica mea...crede-ma ca daca ar trebui sa aleg as alege cea dea 2 frumusica si finutza dar si inteligenta, ca intre timp frumusetea dispare si ramane inteligenta daca o ai... daca nu asta este:*

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Prefer un barbat istet, simpatic, sa aiba un simt al umorului dezvoltat si alte calitati naturale dezvoltate pe care sa stie sa le foloseasca!

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Daca as fi baiat as alege variante "b" frumusica finuta si inteligenta. decat una frumoasa foc dar minte "pauza" laughing

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Poate intrebarea este pentru baietii dar imi spun si eu parerea

Daca as fi baiat clar ca as alege o femeie frumusica si finuta si inteligenta decat una frumoasa si cu pasaricii la caplaughing

Si chiar daca nu ar fi frumusica frumusica prin felul ei de a fi se poate face placuta

| Slowmotioon a răspuns:

Niciodata nu am fost pe conceptia sa arate bine si sa fie buna...pentru ca uneori nu se rezuma totul la aspectul fizic...Eu prefer o femeie frumusica inteligenta.si cum spuneai finuta... o persoana draguta si sinceraa...este o Femeie care stie c vrea de la viata! Sa nu ne rezumam doar la cuvintul,, BUNA''(buna intrebare ai pus bv)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as prefera o femeie finuţă si foarte inteligenta., inteleapta. Sunt inca singur, deci mai rar se gaseste asa femei. happy