| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce preferati sa primiti de ziua voastra sau de sarbatori? Cadouri sau bani ca sa va luati voi ce vreti? De ce? Recunosc,cand eram mica,ma suparam foarte tare ca ceilalti nu si-au facut timp sa-mi cumpere un cadou si imi dadeau mereu bani, dar acum parca prefer banii. happy Voi?

Răspuns Câştigător
| Chαяtreux a răspuns:

Cresit, te schimbi, ceilalti poate inc ate mai considera un copil. Mai bines a primesti bani decat ceva ce nu iti place.

7 răspunsuri:
| Iubibilăă a răspuns:

O masina de lux, un catelus sau haine.
Tu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Banii big grin.

| Zatharra a răspuns:

În general prefer cadourile(gândesc la fel cum o făceai tu)... Însă acum îmi doresc să-mi iau ceva destul de scump și în mod normal banii ăia i-aș strânge în mult timp așa că prefer să-mi ofere bani.Și-așa cunoscuții mei nu se prea pricep la cadouri(asta rămâne între noi)laughing

| andru10best a răspuns:

La mine depinde de persoana care imi daruieste.

| Ana_4223 a răspuns:

Banii.

| digital7shady a răspuns:

Daca acum preferi banii inseamna ca esti tare materialista. Eu cred ca atunci cand cineva iti ia un cadou care iti place, fara sa te intrebe ce vrei, inseamna ca te cunoaste foarte bine. Oricum, prefer sa primesc un cadou, sa fiu suprins, decat sa primesc bani.winking

| Bondarel99 a răspuns (pentru digital7shady):

Si daca nu iti place cadoul? La mine era o obisnuinta, nu imi lua nimeni cadouri, imi dadeau bani...