| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce spray-uri sau solutii folositi pentru alungarea tantarilor? (daca aveti niste recomandari).
In afara de nestatul afara in anumite zone sau la anumite ore.
Am iesit ieri seara in aer liber vreo 2 ore (era urgent) si m-am ales cu vreo 40 de muscaturi. In numai 2 ore.
Sunt incredibile imsectele astea.

1 răspuns:
| Cizma2007 a răspuns:

Eu folosesc Autan. Este foarte bun. Este un spray care miroase foarte urat când te dai dar e de calitate. Costa undeva pe la 25 de lei