| 55755 a întrebat:

Voi ce ziceti mergeti la referendum? Daca da cu cine votati?

Răspuns Câştigător
| Arthur a răspuns:

Nu pentru neocomunism.

| soby47 a răspuns (pentru Arthur):

Esti doar un basist prost, scuze dar asta e parerea mea! (Nu imi pasa daca votezi pro/contra atat timp cat te prezinti, dar faza asta cu "vine comunismul pestenoi, noroc de marele aparator al democratiei base" e de domeniul trecutului )

SPUNE DA lui base la referndum

| Arthur a răspuns (pentru soby47):

Te depăşeşte mult logica politică. Lăsând la o parte jignirea pentru care îmi cer scuze dacă o să primeşti eject, eu nu mi-am permis să te fac Căcărist prost ( de la neamul lui Antonescu care erau numiţi ai lui Căcărău ) pentru că eşti unul dintre cei vreo 40 % care vor vota contra lui Traian Băsescu. Tu nu mai jignit numai pe mine ci şi pe cei care vor sta acasă şi despre care nu ai nici un drept să-ţi dai cu părerea.
Tot timpul o parte va fi " proastă " pentru cealaltă parte.
Crezi că ai devenit instantaneu mai bun, mai deştept sau mai frumos dacă jigneşti persoane pe care nu le cunoşti decât în spaţiul virtual?

| soby47 a răspuns (pentru Arthur):

Daca asa de mult s-a dorit democratie de ce stati acasa voi mari aparatori ai democratiei care in viziunea voastra e Base a construit-o? De data asta nu mai merge cu nu merg la vor ca n-am chef, de data asta se vede cine e basist si cine s-a trezit.Si fara grija eu su sunt intr-o minoritate, tu esti intr-un procend de 5% care au interese sa ramana base la butoane.

ESTE DE DATORIA NOASTRA SA NE PREZENTAM LA VOT!

P.s. incearca sa fi mai impartial si nu-l mai pupa pe basi in *sti tu unde * cu saruturi atat de umede.

SPUNE DA lui base la referndum

| Arthur a răspuns (pentru soby47):

Nu fi gelos contule paralel. E loc destul.

8 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Merg! Votul e secret! Dar nu o să votez cu cei ce sunt pro Rusia!

| PisicaAristocrata a răspuns:

Cred ca ma duc.

| ChloeCupcake a răspuns:

BAI OAMENI BUNI! Voi nu vedeti cat a furat imputitul asta de Basescu? Da mita oamenilor sa nu mearga sa voteze si le ia buletinele. VREAU O TARA CA AFARA FARA IMPUTITI SI PROSTI CARE AU FUNCTIA DE PRESEDINTE. Bravo Crin! Un om destept. Voi chiar nu vedeti cat a furat base? Fara suparare dar tara noastra e ca o epava din cauza lui Base. Doamne voi chiar nu vedeti cat de imputit e omul asta care are functia de presedinte? Eu sincer am castigat la Loteria Vizelor si ma mut in State dar mi-e rusine sa zic ca sunt romanca din cauza lui Base. VREAU O TARA CA AFARA SA NU MA TRAGA NIMENI PE SFOARA!