| Amidamaru98 a întrebat:

Voi cei trecuți de 23 ani, aveti viața socială? Dar fiți sinceri happy

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Mereu mau dezamagit oameni, astfel ca evit contactul uman, numai am asteptari de la nimeni, doar de la mine atat

| Mosotti a răspuns:

Eu am trei prieteni cu care ma inteleg bine si ne vedem des, deci am viata sociala.

| Wr3nch a răspuns:

Da. Vorbesc zilnic cu cel putin 2, si ies doua ori pe saptamana.

| SilentRain a răspuns:

Am când am chef, dar cum sunt introvertita nu prefer asta

| Mayhem666 a răspuns:

Prietenii de pe internet si cei pe care ii intalnesc in jocurile video online si pe alte retele de socializare, se pun? Vorbesc cu ei zilnic, nu cu toti, dar cu marea majoritate.

Si daca ma intrebi, da, sunt fericit, pentru ca de fel sunt un lup singuratic, iar lucrurile pe care altii le considera ca si distractie, mie mi se par obositoare.
Mie imi place sa fac ceva chill, care nu necesita prea mare efort fizic sau nevoia de a avea de a face cu alti oameni. Da, nu-mi plac oamenii.

| mentholinks a răspuns:

Da sigur. Ma culc in fiecare zi cu alta gagica. Asta inseamna socializare.

| Lioana a răspuns:

Nu. Sunt o persoana solitara.

| LordCristobal a răspuns:

Eu sincer nu am cine știe ce viața socială și nu sunt nefericit.

| Latinmoon a răspuns:

Eu nu prea mai am, oamenii s-au pierdut pe parcurs.

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Eu nici la 19 ani nu am laughing!

| AloeVeraReceSiFornetiCuGem a răspuns:

Pai muncă duminica la tenis cu băieți dar sa schimba nu mai merg la tenis cu băieți mi-am deschis un cont săptămână viitoare încep la al doilea loc de munca de la 5a 9 jumătate seara și ce bani strâng de acolo i bag în cont sai am acolo cine știe când o să-mi trebuiască și la ceva afară nu ies doar cu bicicleta uneori și atata TPU este viata mea Nu-mi place oamenii nu-mi place să-mi fac prieteni în realitate ca mereu aflu ca nu sunt cine sunt ei cu adevărat și m-am saturat de oamenii falși sunt satul de oamenii falși le-am văzut pe toate cine ce și cum este cu adevărat mai bine singur.

| Maraa345 a răspuns:

Avem, n-avem.