| anonim_4396 a întrebat:

Voi chiar reusiti sa beti 2 litri de apa pe zi?

Răspuns Câştigător
| Caro34 a răspuns:

Lichidele dintr-o zi nu inseamna neaparat numai apa ci si: supe, ciorbe, sucuri, fructe zemoase, compoturi, bauturi alcoolice, deci cam tot ce ar contine apa, deci nu numai apa, in sine! Apoi nu trebuie sa bei zilnic 2 litri; poti bea azi 1, 5 litri, maine, 2l, poimaine, 2, 5l etc. etc. Apoi daca mananci mai fara sare sau nu faci nici un efort, nu prea-ti vine sa bei apa! Numai bine!

15 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Nu spune 2 litri de apa, ruginesti!
Spune doi litri de lichide, dar e relevant sa le bei!

| T0T a răspuns:

Nu prea beau apă, beau altele. În zilele când am chef beau aproape 2 litri de bere. În fine, nu asta e ideea. În mare beau atunci când mi-e sete, doar.

| J0B0MAT a răspuns:

2 litri de lichide, da.

| GoldenZenith a răspuns:

Cu greu.

| StrongHeart a răspuns:

Cu greu.2 litri abia imi ajung

| deeeaqq a răspuns:

Smr dacă știu câți litri beau pe zi

| Mieeez666 a răspuns:

Da.

| ShaOfHatred a răspuns:

Eu beau 4

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chiar mai mult

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

| missfatadelatara a răspuns:

Ăștia zic 2l de lichide.

Se pune și vodka?

| munteanuionvictor a răspuns:

Câteodată reușesc.

| Adiadictie a răspuns:

La cursurile de inot

| Dan193 a răspuns:

Vara beiam multa apa, chiar mai mult de doi litri. Acum beau cate vreo 3 cani de ceai pe zi, si atat.

| gabriel1d959 a răspuns:

Da chiar si mai mult, dar nu exagera.