| Florentina9210 a întrebat:

Voi considerati ca parintii vostri v-au dat o educatie aleasa?

eu tind sa cred ca ei mei m-au rasfatat prea mult, deoarece sunt singura fiica, au fost tot timpul grijulii si cateodata au mai si exagerat. Dar au fost si exigenti cand a fost cazul. Nu m-au lasat de capul meu.
Nu am primit niciodata ceva pe degeaba, au avut dintotdeauna asteptari la mine, si tot timpul, m-am straduit sa nu ii dezamagesc.

43 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Da.Mama a fost mai exigentă. Noroc cu tati.Mi-au făcut cam toate poftele, deşi uneori trebuia să mă jelesc până obţineam ce voiam.O faţă supărată dă mai mereu roade.laughing

| Florentina9210 explică (pentru J0B0MAT):

Si la mine la fel. Mama a fost ''demonul'' si tata ''ingerul''. Oricum, sunt parintii nostri, ii iubim indiferent!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cel mai important e ca parintii m-au invatat cum sa imi aleg educatia si ce anume sa ma influenteze in viata.

| Florentina9210 explică (pentru DoarBogdan):

Frumos!

| R0R0 a răspuns:

Pot sa spun ca am avut parte de aceeasi atitudine din partea parintilor intrucat si eu sunt singurul lor copil.

| Florentina9210 explică (pentru R0R0):

Uite cineva care ma intelege!

| R0R0 a răspuns (pentru Florentina9210):

Dap laughing

| Drimmero a răspuns:

Si normal, oameni de oameni m-au crescut, le mostenesc caracterul, mai multe nu pot descrie in cuvinte! Au avut mereu pretentii de la mine, nu pot sa zic ca nu, dar nu i-am dezamagit cand a fost cazul!

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

Avem ceva in comun!

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Acel ceva care este?

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Ce avatar ti-ai ales, vrei sa fii in trend cu oamenii intunecati? Bwuahahah/

| R0R0 a răspuns (pentru Drimmero):

Mereu mi-au placut avatarele mai intunecate.
Vreau sa par misterioasa, de fapt.

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

Situatia este asemanatoare in ambele cazuri!

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Daca ai zis ca vrei sa pari, deja nu mai esti, ai stricat farmecultongue

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Ma bucur sa vad asta. Doar ca difera sexele!

| R0R0 a răspuns (pentru Drimmero):

N-ai de unde sa stii laughing

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

Da. Pai daca nu ar diferi, nu ne-am mai tachina! Si parca n-ar avea farmec.

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Sa zicem ca anticipez unele lucruri, poate am dreptate, poate nu am, asta depinde de situatie!

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Daca tu zici! O sa apara curand natarai sa zica ca ma dau la tine sau inversrolling on the floor)) Haterii tai/

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

Numai ai mei? Ai nostri, dragul meu! Cica, doi oameni care se tachineaza, se iubesc. Bine, in general, nu poate fi vorba in cazul nostru, nu ca mi-as dori asta!

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Nu se poate pune problema de dragoste sau de asa ceva, dragoste prin U S Brolling on the floor))! Stiu si eu de zicala aia, dar ramane doar o zicala!

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

Umm, tu mai ai un frate?

| R0R0 a răspuns (pentru Drimmero):

Eu zic că nu ai.

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Sora doar, nu mai am frate.

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

Nu stiu de ce am avut o vaga idee ca ai avea un frate. Nevermind.

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Daca tu asa spui, asa ramane!

| R0R0 a răspuns (pentru Drimmero):

Ai scris mai sus ca "nu mai ai frate". Ai avut unul?

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Nu, am scris doar asa, daca era sa nu mai fie, scriam direct ca-i mort, decat sa tin lumea in suspans.

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

Eu nu cred ca ai scris doar asa. E ceva ce nu imi da mie in minte, nu se formeaza o legatura. E ceva ce nu ne spui.

| R0R0 a răspuns (pentru Drimmero):

Bine.