| PitikBhaa a întrebat:

Voi credeți în ființe supranaturale?
De exemplu vampiri sau vârcolaci.
Dacă da, în ce?

20 răspunsuri:
| DarkGirl92 a răspuns:

Nu.Pentru ca nu exista.laughing

| AshLleY a răspuns:

Eu nu crad...ele sund mereu inventate pentru a speria oamenii sau a face biznes pe seama lor

| LoveToHate a răspuns:

Nu cred in vampiri, strigoi, varcolaci, fantome, etc.

| PitikBhaa explică:

Dar știți cum se spune: dacă n-ar fi nu s-ar povesti!
Aceste mituri tot pornesc de undeva...

| mona a răspuns:

Nu cred

| Vans a răspuns (pentru PitikBhaa):

"dacă n-ar fi nu s-ar povesti!"
E doar o formulă de început specifică basmului. Înaintea ei fiind "A fost odată ca niciodată", autorul anunţându-ne de la început că ce se petrece este supranatural.

| Chronicles a răspuns:

Eu nu cred în fiinţe supranaturale.

| Andrei_Neagu_1993 a răspuns:

Da in mama care mă bate dacă nu imi fac tema rolling on the floor))))))))))))))) glumeam nu cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.
În fiecare noapte de joi, dar să nu mai spui nimănui, dansez Hula cu vampirul ăla mai bătrân, care trăieşte în scorbura de pe Valea Adâncă. Eustache îl cheamă.

| BlackRoseMary a răspuns:

Numai in fantome, caci si spiritele bantuie putin inainte de a alege calea si a merge pe lumea cealalalta( Dar ele nu se arata oamenilor), in rest nu

Răspuns utilizator avertizat
| Musique a răspuns:

Cred în spirite, și cam atât. (nu spirite rele)
Știi cum se spune, dacă n-ar fi, nu s-ar povesti, deci toate au câte ceva adevărat.
Seară faină! happy

| Antoniacopiluța a răspuns:

Nu cred, dar cine stie?happy

| NoOrdinaryHuman a răspuns:

Nu exista is doar oameni cu boli. Unii au si boli psihice crezandu-se astfel.

Răspuns utilizator avertizat
| DarkGirl92 a răspuns (pentru iseenochanges):

Fiecare crede ce vrea.winking

| KristalPop a răspuns:

Cu vampiri şi toate prostiile astea vin de la Dracula adică de la Vlad Ţepeş.
Şi cu stafiile şi năluci sunt de pe timpuri...
La mine în sat se spunea că era unu care "a murit" (a intrat în comă) şi l-au îngropat cu acordeonul, ar fi înviat şi a venit acasă cântând la acordeon, mă-sa când l-a văzut a murit.
Cică ar fi adevărat... Prostiilaughing
Deci eu nu cred.

| fadnox a răspuns:

Desi tocmai ceva legat de chestia asta citeam (in loc sa-mi vad de lectura de la clasa) nu cred nici o secunda si-ti recomand acelasi lucru

Răspuns utilizator avertizat
| PitikBhaa explică (pentru anonim_4396):

laughing