| aaa10 a întrebat:

Voi credeti ca florile si totul ce este floral reprezinta o femeie frumoasa? De exemplu rochia cu flori este purtata de o femeie frumoasa si eleganta?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

O rochie cu flori este purtata de orice femeie. Si tigancile poarta fustele alea cu flori. Problema e ca nu la toate le sta bine cu o asemenea rochie.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Eu vad florile si putin copilaresti. O rochie cu flori nu mi se pare eleganta, ci lejera, de vara.

| SilentRain a răspuns:

Mda, floril reprezinta într-o oare care măsură feminitatea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Florile arata prospetime si naturalete. Normal ca o fata tanara arata bine intr-o rochie cu flori. Nu sunt fan al florilor dar arata mult mai bine langa o femeie frumoasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar unele parfumuri.
In rest nu.Imprimeurile florale nu sunt nici pe departe elegante.