| NoMusicNoLife a întrebat:

Voi credeti ca numarul 13 aduce noroc sau ghinion? De ce?

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Eu aveam mereu un tricou cu numarul 13.Si ma intrebam de ce nu dadeam niciun cos.Tre` sa ma duc sa-l sfintesc.BRB

| Nicoleta a răspuns:

Nici una, nici alta. E un simplu numar.

| User a răspuns:

Aduce a numarul 14.

| mistakeofyourlife a răspuns:

In mod normal nu prea cred in superstiti. Prietena mea cea mai buna s-a nascut pe data de 13 si numarul ii aduce noroc. Desi mi s-a intamplat de cateva ori ca ziua de 13 sa imi poarte ghinion am dat vina pe soarta ca sa zic asa nu pe numar.

| Marijuana a răspuns:

Mami eu sunt nascuta pe 13 si nu`mi poarta ghinion.Niste prostii astea cu superstitiileoh go on

| iulya_6394 a răspuns:

Sincer eu nu cred... dar depinde de gandirea ta

daca vrei sa iti poarte noroc daca nu ghinion
de tine depinde

| Gandacica a răspuns:

Ma lasati frate cu prostiile asteastraight face?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca aduce nici ghinion, nici noroc. Nu cred in superstitii.