| anonim_4396 a întrebat:

Voi credeti ca o fata de 14 ani poate sa fie impreuna cu un baiat de 21 de ani?(nu e vorba despre mine; o prietena foarte buna s-a indragostit de el si eu nu stiu ce sa spun... ea imi povesteste ca e intelegator, de treba, ...eu nu il cunosc prea bine; e vreo sansa ca baiatul asta sa nu aiba intentii rele cu ea?)

Răspuns Câştigător
| elasexygagica a răspuns:

E o diferenta de varsta prea mare

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru elasexygagica):

Cea mai mare prostie pe care am auzit-o. O colega de-a mea are exact dif de 7 ani si de la inceputu liceului e cu un prieten si acu e bine mersi. La fel, tati o cun pe mami era minora, cu diferenta de 8 ai. O asteptato si dupa o luat-o, si acu e totu bine mersi. E CEA MAI MARE ABERATIE cu PREA MARE DIFERENTA

17 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

"Voi credeti ca o fata de 14 ani poate sa fie impreuna cu un baiat de 21 de ani?"

Da, dar după ce ea va deveni majoră.

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru NOname):

Lol, da acu ce are?laughing)

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru NOname):

Dc? Exact asa a fost o colega cu prietenu. De la inceput de liceu 14 ani catre 15 o fost cu el, si dupa ce-o terminat liceu o luat-o cu el in Anglia. Ea are acu 21 el 28. Diferenta e tot de 8 ca si aici, si le merge foarte bine. Au bani, si-o luat mertzan, vin in tara cand vor, fac excursi in Anglia, asa ca. NU MAI JUDECATI ASA, MY GOD.

| BRG a răspuns:

Adică tu, dar nu vrei să recunoști nu? Și m ai și spui că nu e vorba de tine, dar de cine de măta?

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru BRG):

Respecti titlu de bucurestean. Si daca ar fi vorba de ea, si in majoritatea cazurilor cu " o prietena" e, dc trebuie so injuri? Asta e ce sa faci, asa v-ati obisnuit in preamarita CAPITALA.

| Rockart a răspuns:

Bună! Dacă fata e complet imatură şi crede că acel băiat chiar poate vedea ceva la o mucoasă ca ea, sigur.Dar sunt şanse de 80% să fie un pedofil.Şi e clar că e vorba de tine, nu trebuie să te ascunzi.

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru Rockart):

Hey, dc naiba ar fi 80% sanse sa fie pedofil lol straight facehappy Iti arat o fata de 14 ziici ca are 17-18. Auzi, ce sa vada la o fata de 14... LOL happy Cica pedofil, au la ea. Exact asa a fost o colega cu prietenu. De la inceput de liceu 14 ani catre 15 o fost cu el, si dupa ce-o terminat liceu o luat-o cu el in Anglia. Ea are acu 21 el 28. Diferenta e tot de 8 ca si aici, si le merge foarte bine. Au bani, si-o luat mertzan, vin in tara cand vor, fac excursi in Anglia, asa ca. NU MAI JUDECATI ASA, MY GOD.

| Bunicul62 a răspuns:

Peste 4 ani da, pina atunci ea sa puna mina la carte si el sa faca ceva util Problema este a lui ca la 21 de ani nu stie ce vrea si nu este responsabil=un primitiv

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru Bunicul62):

Fara suparare bro, primitiv gandesti tu. foarte primitv

| Bunicul62 a răspuns (pentru GeorGEBlaCKRidER):

Primitiv esti tu

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru Bunicul62):

Ca si prescolarii, comentezi inapoi, GOD...

| Bunicul62 a răspuns (pentru GeorGEBlaCKRidER):

Se mai trezeste cite un adormit @GeorGEBlaCKRidER si comenteaza si el alaturi cu drumul

Alooo eu la 4 dim dooorm sa faci si tu la fel

| adita32 a răspuns:

Hai las-o. daca nu esti in stare sa recunosti ca e vorba despre tine cum crezi ca o sa te intelegi cu el.la 21 de ani se uita la tine? ori e prost ori fumeaza etnobotanice.pai la varsta asta el vrea sex tu poti sa il oferi? si daca da ai probleme mari fetita draga...imi pare rau pentru parintii tai

| GeorgiSiAtat a răspuns:

Unii sunteti tampiti si handicapati! Eu am 14, el 21 si n intelegem de minune.ia auzi frte comentati voi(unii ca prosti)...ce sa zic vai,mai bine taceti dracu din gura ca ma enervati,e pedofil, da, da.Si voi niste idioti fara nimic in cap, hai jet ca unii din voi mi-ati provocat sila.Il leg cu rasp tau, nu are absolut nimic happy

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Evident ca exista sanse. Dece trebuie sa aiba intenti rele? Astazi la 14 ani aratati ca la 18 si va tot laudati ca va maturizati cu 3-4 ani mai repede, si tot timpu vreti baieti mai mari, so... care-i treaba? Iti garantez ca o sa-i mearga mult mai bine cu unu de 20-21-22 decat sa-si piarda timpu si sa fie "amagita" de idioti de varsta ei sau si de 17-18 ani care numa o sa-si bata joc de ea in fata prietenilor sau de mucosi distrusi de 14 ani care o sa las o plimbare cu ea doar ca sa joace pe calculator sau Nintendo ( Stiu cazuri ). Asa ca da, daca si lui ii place de tine, go for it, combina-te cu el, garantat o sa-ti mearga inegalabil mai bine decat cu oricare mai mic decat 20.

| asaTicalos a răspuns:

Treaba ta daca nu asculti parerile noastre happy atunci du-te si. in 4 ani te scoate in afara :* si p tine cum a scos-o si paia ala laughing) dar la o munca mult mai diferitawinking