| just for me a întrebat:

Voi credeti ca pe 19 martie adica samabata asta o sa fie un cutremur mare in toata lumea pentru ca se aproapie luna de pamant sau sunu doar vorbe? ce parere aveti?

3 răspunsuri:
| BiaSiAtat a răspuns:

Eucred ca se v-a intampla ceva foarte simplu poate ceva ce nu il vom simti adica un "Mini-Cutremur". Atunci luna va fi aproape dar nu v-a cadea pe noi ca doar nu s-o lasa laughing. Eu nu cred nici in 2012 si in alte dati.Nu te panica pentru ca nu ai de ce.In caz de se intampla ceva stai aproape de familia ta si nu pleca brambura.Este o prostie cand stii ca ceva se va intampla sau nu esti sigur sa pleci de acasa.Stai acolo si nu mergi cu prietenii sa vezi fenomenul.Cred ca veti rezista si voi macar o zi.Altadata pe luna plina va puteti intalni mereu.Nu este o pieredere ba este un castig deaorece stii ca esti imn siguranta.Fi increzator si nu te pierde in detalii.Este o prostie.

Noroc si nu te speria. Sper ca te-am ajutat!

| HelloKitty2003 a răspuns:

Da

| Maximcka a răspuns:

Eu cred ca da...fiindca peste fiecare 60 de ani luna se apropie tare de pamint...dar nu cred sa fie mare cutremurul.Asa ca nu te speria!