| Leylla a întrebat:

Voi credeti in asa zisa "mana a destinului"? mie una pana acum, mi-a demonstrat viata ca exista asa ceva...

Răspuns Câştigător
| Libelle a răspuns:

Da,sunt in destinul tau anumite persoane,situatii, dar multe lucruri depind de tine, de cum judeci lucrurile si ce alegeri faci in legatura cu ele.

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Daca intr-adevar exista. atunci mana asta a destinului are placerea sadica sa ma ia la pumni...

| dreamgirl16 a răspuns:

DA,cred,dar are nevoie si de mana noastra de ajutor, adica.nimic nu trebuie lasat la intamplare~:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"coincidenta este felul in care se face Dumnezeu anonim" Albert Einstein este cules de pe aici Poate fi numit si mina destinului

| LaLaLea a răspuns:

Destinul exista, dar tu ti'l faci. fuunda?