| VisSs a întrebat:

Voi credeti in chestiile cu uitatul la ore fixe? Adica fiecare ora sa semnifice ceva?laughing Eu nu cred. Am cautat de curiozitate si am gasit 7 din astea diferite pe 7 site-uri diferite. Cred ca e la vrajeala.

6 răspunsuri:
| Castorul a răspuns:

Eu cred...doar atunci cand se nimereste sa ma uit la ora fixa laughing
Daca nu, atunci nu imi bat capu, dar daca ma uit la ora fixa atunci zic ca cred (chiar daca in realitate stiu ca nu e asa) laughing

| Nymphetamine a răspuns:

Sunt doar pure coincidente.

Si eu am perioade in care 3-5 zile la rand ma trezesc noaptea exact la aceiasi ora, dar nu inseamna nimic.

| Lime a răspuns:

Nu stiu. Probabil o fi vrajeala, dar stiu ca intr-un timp chestia asta ma urmarea; vedeam in fiecare zi de cel putin 3 ori ore precum: 12:12, 11:11, 14:14, si tot asa. La un timp m-am trezit de 2-3 ori la 11:11 dimineata (intr-o vacanta). Aseara am vazut 11:11 laughing Nici nu mai zic de 11:44 si 11:22 straight face

| ChristinneVonD a răspuns:

E o totala Aberatie. Adica sa fim seriosi pot sa ma uit de cand ma nasc pana cand ma marit la ora 13:00 si culmea acestei semnificatii sa nu ma iubeasca cineva cu 'M' sa ma iubeasca cineva cu 'V'. Zau e cea mai mare prostie laughing "Te mananca nasul? Sa vezi ce bataie ieii!" Nu stiu de unde vin dar probabil o Tata Floarea de prin 1672 s-a uitat la ora 14:00 si sa maritat cu Neculai. Cine stie. Anyway-> Mare mareee prostie! laughing))

| foca_3903 a răspuns:

Avea ala care a scornit basmele astea diaree si tot stand pe colac i-a fata mintea prostiile astea.

| blajsb a răspuns:

Nu cred nici eu adica ce ar putea seminifica?