| Anonymm1597 a întrebat:

Voi credeti in cometa aia ceva cometa Elenin sau ceva de genu care in 2012 va omor pe toti adica un fel de sfarsitu lumii ce parere aveti este adevarat?

Răspuns Câştigător
| Omi777 a răspuns:

Nu este sincer frate tu ai crede in asa ceva? nu oameni prezic ci Dumnezeu! fundita?happy

4 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Stai linistit ( a ) Dumnezeu stie cd e sfarsitul pamantului - nu mai crede tot ce vezi sau auzi

| Bogdanux a răspuns:

N
U

| tabittha a răspuns:

Da. O sa murim cu totii la fel ca si in anul 2000 sau ca in celelalte sfarsituri ale lumii.

| Nu a răspuns:

Citeste-mi numele.