| Crisstyanos a întrebat:

Voi credeti in existenta altor fiinte pe alte planete, numiti de catre pamanteni drept "extraterestrii"?

Răspuns Câştigător
| GRs a răspuns:

Da,acesti "extraterestrii" sunt niste creaturi adaptate sa traiasca pe planeta lor.

2 răspunsuri:
| MalleusMaleficarum a răspuns:

Da, cred, însă nu sub clasica formă inventată de americani ca şi propagandă (posibil mascată, să ascundă ceva, poate chiar în legătură cu incidentul Roswell) şi apoi preluată de lumea întreagă, cea de omuleţi verzi, ci sub forma de micro-vietăţi.
Orice bacterie, microb este vietate şi poate purta denumirea de "extraterestru", denumirea insăşi însemnând "nu de pe Terra".

| lalakokochychy a răspuns:

Or sa vina dupa tine la noapte. (; (; (; (; (: (: FUNDA?