| MrKid a întrebat:

Voi credeti in fantome?
Si daca vi s-a intamplat ceva care sa va faca sa credeti 100%in fantome va roog scrieti aici.

4 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

De unde atatea fantome ma?! Nu crezi ca ai imaginatia prea boagata? Astea sunt niste aberati...

| MaDeclarFan a răspuns:

Eu nu cred in fantome, dar intr-o seara m-am speriat putin cand eram in bucatarie si a o lingura de pe masa a picat pur si simplu.Ma rog, de atunci n-am mai avut incidente de genul asa ca stai linistit/a - nu exista fantomele

| Anonimanonimus677 a răspuns:

Nup...nu cred in fantome.Nu mai sunt un copil de 4 ani care sa cred in monstrii si fantome si nu mi s-au intamplat fenomene paranormale decat in vise...te rog, ce urmeaza sa intrebi?"cine crede 100% in zana maseluta?"fi realist. Fantomele sunt niste inventii facute de oamenii mai ciudati care nu aveau ce face

| MrKid explică:

Frate nu a zis nimeni ca eu cred in fantome.straight face