| Orannginna a întrebat:

Voi cu ce scoateti petele de grasime de pe haine? Mai exact, dupa o bluza de trening din fas? happy

Răspuns Câştigător
| ary a răspuns:

Sau detergent de vase Fairy. Pui pe buretel speli locul patat bine, bine cu apa calduta, apoi bagi la masina de spalat.

3 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Eu folosesc venish lichid, pui direct pe pata si in 10 minute dispare. dupa bagi haina respectiva in masina si gata. eu am scos chiar si pete de ulei de mortor de pe camasi.

| Baiaaanca a răspuns:

Incearca cu Venish, e cel mai bun. Ai incredere in roz! laughing

| ani63 a răspuns:

Eu aplic detergent de vase Pur las sa stea o vreme dupa care o bag in masina de spalat.