| Florentina9210 a întrebat:

Voi cum ati denigra o persoana?

sa zicem ca s-a jucat cu sentimentele voastre sau v-a dat planurile peste cap, din cauza acelei persoane ati suferit sa zic asa.
Ati putea sa treceti peste s-au i-ati face rau?

32 răspunsuri:
| Florentina9210 explică (pentru TheFragranceMaster):

Cu siguranta. Va multumesc mult pentru sfaturi. Am noroc ca nu prea ies seara. Si in orice caz el e mai mult plecat dar poate sa puna si pe altii. Mi-a zis ceva de genul ca daca fac ceva ( cand eram cu el) imi dau singura foc la valiza. Si mi-a mai zis ca in cazul in care imi voi face pe cineva o sa imi provoace desparyire si sa bage certuri. Dar oricum pe acel baiat il voi pune in tema cu acest obsedat sa nu creada ceea ca ii spune el.

| TheFragranceMaster a răspuns (pentru Florentina9210):

In general cateii care latra prea mult nu musca!
Fii totusi prudenta!
Vezi la tv ce de nebunii se intimpla!