| Izabela000 a întrebat:

Voi cum ati primit noile carduri de la BCR si Raiffaisen dupa ce au expirat cele vechi? si dupa cat timp? v-au venit prin posta sau v-ati dus voi personal sa le ridicati?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raiffaisen pe perioada pandemiei le-a trimis prin curier(FAN Curier), nu stiu daca inca o fac.
Inainte de pandemie trebuia sa te duci la sediu sa il ridici la data la care te anuntau ei cu un mesaj, si probabil au revenit la aceasta metoda. Durata era in jur de o saptamana de la cerere sau expirare dar a durat si 2 saptamani(in pandemie).
Nu stiu daca sa mai schimbat ceva.
Indiferent de situatie, te vor anunta ei, ce si cum, cu un mesaj.