| Duucu a întrebat:

Voi cum iesiti din "zona de confort"?

12 răspunsuri:
| Dominicc a răspuns:

Facand altceva ce faci zilnic. Monotonie. scapi de ea prin sport. Alergi, sau iesi la o plimbare. Citesti sau iti pui in plan ideile de viitor. Gandindu-te la chestii mai pe larg in legatura cu viata ta te scapa de monotonie si te face sa visezi mai in detaliu. happy

| Andrada003 a răspuns:

Nu suport oamenii rautaciosi, fara respect fata de ceilalti, laudarosi.

| Duucu explică (pentru Andrada003):

Nu inteleg ce treaba are cu intrebarea.

| Andrada003 a răspuns (pentru Duucu):

A,da scuze.Am citit gresit intrebarea.

| zăGhost a răspuns:

În ce situaţie mai exact?
Dacă e să generalizăm complet... pur şi simplu mă ambiţionez să fac lucrul ăla, automotivare.

| Narcis2007 a răspuns:

Nu prea ies din zona aia...doar prietenii/familia ma mai forteaza sa o fac

| Wehrmacht a răspuns:

Eu nu-s ala care sa iasa din zona de confort.In schimb, ii scot pe ceilalti din a lor.

| Duucu explică:

Fantastic, mi-au mutat intrebarea la conversatii. Eu stiam ca psihologia e o stiinta.

Răspuns utilizator avertizat
| EmmaDMX a răspuns:

Eu innebunesc cand cineva se apropie foarte tare de fata mea si se holbeaza la mine in continuu, fara sa-mi spuna ceva sau sa faca ceva. Prietenii mei imi fac asta adesea ca sa ma enerveze. laughing