| wannabe a întrebat:

Voi cum puneți întrebări "capcană"? Ce strategii folosiți și cum gândiți atunci când vreți să testați pe cineva (fie că-i testați sinceritate, fie că vreți să aflați ceva indirect de la el)?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trebuie sa astept un timp sa vad ce fel de om e, in cateva zile imi dau seama, minciunile sant ideale si greu de interpretat din prima zi, se contrazice in timp si vei afla ca nu stie pe ce lume traieste sau daca vorbeste putin si la subiect fara multe povesti e ceva de incredere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fapt din greșeală le pun și apoi când persoana zice că era capcană fac pe inteligent și zic că am gândit-o.