| Inferno a întrebat:

Pentru crestini: De ce puneti intrebari,daca nu vreti sa aflati raspunsul la ele?
Am fost intrebat de multe or(de catre crestini)i: Cum a aparut Pamantul, Soarele,etc. Dar nimeni nu a pus intrebare pentru ca ar fi vrut sa se informeze si doar asa, chipurile sunt niste intrebari incuietoare.

12 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Site-ul e populat de copii de 12 ani. La ce te astepti de la ei?

| 4b a răspuns:

Nu postez de dragul postariiwinking

| RAY a răspuns:

Propaganda religioasa, ps apropo cand te convertesti la ateism sa imi spui sa te botez cu ce isi doresti tu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iar te duci la vale.mai fa schimb de intrebari ateiste cu careva.ca de la tine personal vad doar ineptii.nu ai deloc imaginatie.

| AlexeHellsing a răspuns:

Cred că se numesc întrebări conversaționale.
Adică aveau cunoștințele lor și vroiau să combată,, teoriile,, ateilor, sau ale altor secte.

| Thunderstruck a răspuns (pentru AlexeHellsing):

Vezi ca incurci borcanele, "ateilor, sau ale altor secte" e gresit, ateismul nu-i o secta. Just sayin'.

| AlexeHellsing a răspuns (pentru Thunderstruck):

Mai bine secte, decât...
Că doar voi vă închinați Big Bang-ului.

| Thunderstruck a răspuns (pentru AlexeHellsing):

Sper ca esti sarcastic, altfel nu pot sa-mi explic cat esti de stupid.Te rog sa-mi confirmi ca ai fost sarcastic.

| AlexeHellsing a răspuns (pentru Thunderstruck):

,,Sunt sarcastic,,

| InstructorulTauDeFitness a răspuns:

Vad ca pe "dimboleasca" l-o scapata masa in cap cand era mic! Il vad ca comenteaza la fiecare intrebare de pe site ca un copil p.r.o.s.t fara sa vina cu vreun argument bun de ceva.