| MalinaC a întrebat:

Hey spuneti-mi si mie cum treceti peste o despartire de persoana iubita?

6 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Iesind in oras cu fetele

| peperonies a răspuns:

Laba. fac laba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii agresez parintii si ma culc cu toate prietenele ei! Bine, exagerez, daca prietenele ei sunt urate doar le dau de inteles ca as vrea sa ma culc cu ele.

| roxana1234567890 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=c0jbqC91gvs...
fii atenta la videoclip..iti demonstreaza cum treci peste o despartire..nu stiu sigura daca este si dovedita dar psihic cred ca e ok

| maraton112 a răspuns:

Degetica, faci degetica

| Kitty21Regrette a răspuns:

Iti gasesti pe altcineva. Cel putin asa am trecut eu peste o despartire de relatie de 5 ani.