| PsyhoChild a întrebat:

Voi cum va petreceti Craciunul?
Eu ca in fiecare an, singur deoarece nu am prieteni.

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Imi amintesc de ani trecuti si ascult https://www.youtube.com/watch?v=hlWiI4xVXKY

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Singur si... fara familie sau?

| SilentRain a răspuns:

Ma duc la cimintir, pe urmă imi inec durerea in sarmale si salata beof

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Sarmalele sunt viața ta, cafeaua și singurătatea :*laughing

| Theo94 a răspuns:

Singur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fi bucuros, ca nu ai alte probleme, sincer visez la perioada cand singura mea problema era singuratatea.
Nu ca acu as avea prieteni/prietena dar mi se baga pe spinare diverse probleme Uite eu nu de mult am ajuns acasa de la 7 dimineata fiind pe drumuri nemancat, nebaut. Dorm cateva ore maine din nou am probleme de rezolvat.
Ce as mai sta acasa la caldurica dar asta e viata chiar de craciun...

| Roberrt21 a răspuns:

Cel mai frumos crăciun este in familie, nu iti trebuie iubita sau prieteni pentru a fi fericit se crăciun sau a te simti bine, ai nevoie doar de familie, daca o ai langa tine esti un om norocos, bucurăte de aceste momente la maxim. O seara făină!

| RAY a răspuns (pentru Roberrt21):

Iubita,prieteni reprezinta familia ta emotionala

| FlorentinaM20 a răspuns:

Ma rog, meditez, citesc Biblia mai ciugulesc câte ceva din Bucătărie și ma odihnesc. Apreciez momentul și fiecare clipa care îmi este îngăduită.