| WithoutName123456789 a întrebat:

Voi cum va simtiti in aceasta perioada de izolare? Eu,cel putin nu pot sa o vad ca pe o vacanta,am anxietate mai accentuata,e ciudat,astept sa se revina la normalitate.
Vreau raspunsuri doar de la persoanele care vor sa impartaseasca aceasta experienta, nu raspunsuri la misto.

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E posibil sa ne ducem naibii... alti disperati vin in tara si nu vor opri raspandirea virusului. Doar daca sant retinuti in strainatate poate se rezolva ceva

| Celcestietot a răspuns:

Ma simt bine happy

| SilentRain a răspuns:

Ca într-un film, nici nu știu sa întru în panica sau fac mișto

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Eu am aflat că stilul meu de viață se numește carantină laughing. Mă simt bine, nu s-au schimbat prea multe, mă oftic doar că nu pot să ies prin oraș și mi se anulează vacanțele de anul ăsta.

| gemeni6226 a răspuns:

Eu nu sunt izolata deoarece lucrez in comert.Asta e.La inceput am fost un pic speriata dar acum nu mai sunt.Vad ca marfuri avem in continuare (alimente)mereu vin de toate deci nu-mi fac griji ca nu voi avea ce minca.In rest faca-se voia lui Dzeu.Eu pana nu e de ce nu imi fac griji.Iar daca se va intampla asta e.In orice caz in drum spre magazin ocolesc oamenii cand vin spre casa iar ocolesc oamenii la magazin incerc sa tin distanta purtam manusi si ne spalam foarte des pe maini.Am ales sa ma bucur de viata pe care o traiesc si de primavara pana se poate.

| CleanHeart a răspuns:

Ma simt normal si incerc sa-mi gasesc tot timpul activitati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care izolare? Viata decurge la fel, ba chiar cu "vacanta coronavirus" o sa fie misto.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oricum nu ieseam foarte mult afara nici inainte, deci sunt obisnuita rolling on the floor