| cezar9999 a întrebat:

Voi de ati face daca ati avea Romania la control cel lucruri bune ati vrea sa faceti sau rele eu asi mari salariile, pensiile, alocatiile i-as lua pe cei din strada sa le dau un loc de munca asta e impoartanta asi mari numarul de soldati romani pentru aparare desigur asi mari foarte mult salariile la oameni de stiinta as vrea sa recuperam basarabia mare

Răspuns Câştigător
| Zodiac a răspuns:

Eu zic mai intai sa-ti bagi mintile in cap, sa te maturizezi si dupa sa gandesti problema.
NU mai pune intrebari aiurea doar ca sa dai senzatia oamenilor ca ai un altruism debordant si ai merita sa fi presedinte.