| juniper a întrebat:

Voi de obicei cand va faceti temele? Dar in weekend?

Răspuns Câştigător
| Johanna_9281 a răspuns:

De luni pana joi vin de la scoala, mananc si imi fac teme, iar in week-end sambata sau vinerea(depinde la cat ajung acasa).

7 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Pai cand eram eleva le faceam mereu cu o zi inainte de a avea materia respectiva si in weeken duminica eram mereu libera (noi invatam si sambata)

| Bishop a răspuns:

Depinde, daca nu am ce face seara le fac atunci, dar in mare parte dimineata si cand mi-a fost lene la ceva sau n-am stiut le fac in pauze big grin. Cat despre weekend e sfant, cum sa fac eu teme in weekend?!

| Klara a răspuns:

Imi pierdeam duminicile scriind eseuri si referate la iubirea mea, romana straight face crying Si chestia asta inca ma mai face sa plaaaaaaaang crying

| Aurelia a răspuns:

Cand vin de la scoala, la vreo doua ore imi fac temele, iar dimineata invat. In weekend invat pentru luni.

| g_7133 a răspuns:

Pai depinde big grin. uneori le fac si pe la scoalalaughing. de obicei seara dupa ce ajung de la scoala scriu sau dimineata.

| cata008 a răspuns:

Eu nu mi-am mai facut o tema acasa de 1 an cred, acu is a 11, si daca mi le fac, le fac in clasa repede

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vin de la scoala, ma odihnesc iar apoi imi fac temele, deci seara... si in weekend aleg sambata dimineata sau seara in functie de dispozitie.tongue