| Lrs2015 a întrebat:

Voi folositi telefonul pe toaleta?

14 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De obicei il tin in mână.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu.
ma duc, fac, plec. nu am timp de pierdul la buda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Onur: Dacă auzi cum tragi apa, care este problema?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rare ori.

| Lrs2015 explică (pentru anonim_4396):

Atunci cand te doare burta?

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns:

Da care este problema ta dacă trag sau nu apa la toaletă? De când curu meu a devenit subiect de discutat și exploatată? Ma *** când vreau și trag apa când vreau punct. De parcă sunt singurul om din lumea asta care stă pe telefon când este la toaletă Ce atâta va dați vai domne noi nu facem așa ceva onur face haideți să-l judecăm pe onur ca nu vrea sa audă când trage apa la toletă wtf ciudaților

| Tzatzikii a răspuns (pentru MuatafaonurContInchisDeTot):

Vrea să atenteze la bucile tale, ai grijă.

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns (pentru Tzatzikii):

Ei nu stau la telefon când sunt la toaletă eu sunt singurul care stă pe telefon când este la toletă ei nu facă așa ceva laughing))

| Lrs2015 explică (pentru Tzatzikii):

Pleaca...

| Tzatzikii a răspuns (pentru Lrs2015):

Nu vreau.