| monicaaa17 a întrebat:

Voi mergeți la sala? De cât timp? Se vad rezultatele?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

As vrea sa incep dar nu prea am timp cu munca care o am, dar cand revin in tara o sa merg

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu, dintotdeauna.
Normal ca se vad rezultatele.

| Drimmero a răspuns:

Trebuie sa ma apuc in forta si eu, e unul din planurile de viitor pe care mi le-am propus/

| SilentRain a răspuns:

Nu am nevoie sa plătesc nici un abonament la sala, pfer sa merg în parc

| Sofer a răspuns:

Chiar ma gândeam sa ma apuc, ca să pun și eu masa musculara și sa fac pătrățele.

| Dorotheea21 a răspuns:

De doi ani. Am la serviciu o sala unde merg cand imi aduc aminte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la 17 ani, cu pauze. Adică de 6 ani, da se vad rezultate daca știi ce să faci și cum sa faci. Vorbind de alimentație și antrenamente, primii 3 ani nu sau văzut rezultate considerabile doar după ce m-am alimentat și antrenat corect.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.4 ani.
Nu, se simt.

| Paul754880338 a răspuns:

Daca mersul la sala este doar bifarea unei mondenitati pe retelele media, totul este doar pierdere de timp. Daca insa te apuci sa aprofundezi principiile perfect matematice, conform carora corpul isi modifica aspectul in bine... dar si in rau, rezultatele vor aparea neintarziat. Este atat de simplu pe cat de complicat suna.