| omulpaiangan a întrebat:

In cat timp se vad rezultatele la sala? (1.85 si 80kg)

5 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Pai depinde si de tine aici, in general cateva luni.Dar daca faci sala si mergi acasa si nu mai faci nimic decat sa stai si sa mananci carne si alte minunatii, atunci nu astepta rezultate prea vizibile

| SiLaS a răspuns:

Pai ia sa imi zici si mie cate fripturi pe zi mananci, ce alimentatie ai si dupa iti zic de rezultate.

| darkangel90 a răspuns:

In 3 luni se vor vedea rezultate
Depinde de cate mese pe zi mananci, si de cate ori mergi la sala.

| SiLaS a răspuns (pentru darkangel90):

In 3 luni cu steroizi sau ce? Eu dupa 6 ani de sala nu stiu o metoda sa cresti asa repede dar te rog pe tine sa imi zici si mie.

| darkangel90 a răspuns:

A intrebat in cat timp sar vedea. Eu i-am dat 3 luni aproximatie in care se vad ceva rezultate. Citeste mai bine intrebarea si raspunsu meu.