| anonim_4396 a întrebat:

Voi nu v-ati saturat de Vulpița si de Viorel? De ce antena 1 si emisiunea Acces direct îi preferă pe oamenii ăstia? Nici măcar nu sunt niste oameni frumosi. Chiar numai sunt si alte subiecte de vazut decat Vulpița? Ce au ei atat de special? Voce nu au, frumosi nu sunt.

Răspuns Câştigător
| Ioana1312321 a răspuns:

Dar,poți să râzi de ei și împreună cu ei.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Ioana1312321):

Mi a plăcut mult raspunsul tau,, super.

20 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

De ce te uiti la televizor?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru aditimus):

Eu altceva am intrebat nu ce raspunzi tu aiurea.

| sierra1 a răspuns:

"emisiunea Acces direct îi preferă pe oamenii ăstia?"

gresit: emisiunea ii aduce pentru că asta se cere

| Fatamuntilor a răspuns:

Va dura mult si bine!
Din cauza restriciilor nu se mai poate invita pe nimeni, cel mult prin video telefon.
Sunt destui care injura, dar dau like...iar moderatorii o iau ca pe ceva pozitiv
Nu or avand ei voce, dar sunt in toate topurile yutube, insta,...
Eu ma uit din curiozitatesa vad pana unde se poate ajunge!

| OldSoul a răspuns:

Stii cum e, reclama buna, rea, tot reclama e.
Asa si aici, exemplu bun sau prost, starneste controverse, si mai important de atat, vizualizari, rating, asta se traduce intr-un singur fel.
Bani in buzunarul lor.
Pana aici, cred ca ti-am raspuns la cea de a-2-a intrebare.
Cat despre prima, oarecum mi-a ajuns, sau cel putin acum ceva timp deja nu mi se mai parea nimic wow, dar cum ne cum, inca ma uit, din plictiseala, si sa fie acolo un sunet de fundal.
Daca ma intrebi despre ce a fost vorba azi, nu cred ca stiu sa-ti spui mai mult de cateva cuvinte.
Mai departe.
Mai sunt si alte subiecte, insa nu sunt atat de mediatizate, nu starnesc interes, si de asta pastreaza reteta clasica care inca merge.
Ei nu au nimic special, poate doar o "prostie" aparte, care, dupa mine, e presarata si cu ceva inteligenta, adic, au vazut ca li se da atentie, ca primesc chestii, si uite asa, de bine de rau, de multe ori fac ei special diferite certuri si chestii, doar pentru a mai fi interes asupra lor.
In opinia mea, tare mult, nu o sa mai dureze, adic deja totul devine penibil.
Acum primesc amenintari, ce mai urmeaza?
Prevad ceva gen "SOC! Vulpita si viorel agresati pe strada" "Cei doi au scos certificat medicolegal" "Politia cauta agresorii"
Si atat.

| StrongHeart a răspuns:

Eu nu ma uit la televizor, decat foarte rar pentru ca am vazut ca devin furios si irascibil dupa ce ma uit la tv, mai ales antena 1, antena 3 si inca cateva posturi.
Exista exceptii,poate discovery channel sau rar sa fie un film bun, dar in general se promoveaza numai
non-valori, prostie, destrabalare si asa mai departe.
Nu o spun sa ma dau mare destept sau ca ma cred "woke" dar serios nu ma uit la televizor si m-am saturat, cateodata imi vine sa-l arunc pe geam cand vad ce e pe la televizor.Ce ma enerveaza cel mai tare e ca toti de pe tv se vor orienta cu timpul catre internet si o sa se mute prostia din Tv pe internet.

| Eireann a răspuns:

Stii ce vor oamenii? Paine si circ - paine o aduci tu, circul e la TV.

| aumih16 a răspuns:

Sunt oameni bolnavi astia! au ajuns vedete pe degeaba! sa aiba lumea de ce rade!

| aumih16 a răspuns:

Oricum la noi se promoveaza toate dejectiile astea umane! de la cocalari pitipoance pana la tarfe prostituate si altele!

Răspuns utilizator avertizat
| Dorotheea21 a răspuns:

Televiziunile vor rating. Din el, publicitate mai multa, de unde vin banuti.
Cei mai multi dintre oameni nu sunt atrasi de frumos, sunt atrasi de vulgar si de barfa. Sa te astepti ca odata cu contractia economiei, posturile tv sa intensifice emisiunile cu barfa si sex, ca sa reziste pe piata, mai ales ca multa lume sta in casa si se uita la tv.
Nu te mai uita la A1 si gata. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Au deja doua clipuri la activ :) Ultimul Viorel si e in trending. Pe vremea de coronavirus orice prinde la romani.
https://www.youtube.com/watch?v=SFIPN3UwUmg

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acces din rekt promovează incultura fiindcă tot incultura o cere (publicul) cam toate emisiunile promovează asa ceva suntem o nație de cocalari
Hunters nu te mai uita la antena 1 la boschetarii aia doi schimba canalul nu ai văzut ca și la puterea p.u.li. (dragostei) e la tel oamenii care sunt liniștiți și civilizați sunt dați afară țin numai rapandule în acea emisiune care fac mereu scandal și se bat
Lumea se prostește pe zi ce trece chestiile astea de 2 lei atrag oamenii fiindcă foarte mulți se regăsesc în ceea ce se întâmplă acolo

| Mogiojojo a răspuns:

Bai fratilor nu stiu ce aveti toti cu Vulpita si Degetel... Antena 1 face emisiuni de-astea de kk de ani de zile! Voi acum v-ati trezit? Ma uitam la genul asta de 'reality show' cand aveam 12 ani, radeam de ei. Stii care e adevarul? Oamenii se simt bine logic cand se uita la ei, li se umple un gol.
Spun: ' ah uite ce prosti, urati, saraci, needucati, necultivati, nespirituali sunt; eu cu siguranta nu-s asa, eu sunt mai bun'. Lucrul asta le ridica self-esteem -ul pana la tavan dar doar pentru cateva minute, ore. Cand revin la realitate vad ca nu sunt atat de buni pe cat se cred. Asta e mecanismul. Noroc ca nu ma mai uit la emisiuni de genul de la 12 ani.
Vezi ca e un program, 'Travel' ii zice si e foarte educativ.

| Simpatic a răspuns (pentru Mogiojojo):

Eu ma uit la Discovery si DTX si imi plac a naibii de mult.
Tot din cauza ca posturile cu si despre prostituate Kanal D, antena stars, antena 3 etc promoveaza ****!
Asa ca e bun sfatul tau!

| Zorn a răspuns:

Cat exista "cerere" va exista "productie".
Cat timp oamenii se vor uita la mascarada lor, va dura mult si bine.
Ce e si mai trist e ca cei 2 sunt niste marionete de pe urma carora curg bani din vizualizari.

| Swetlly122 a răspuns:

Dc ai pus întrebarea pe anonim că toți știm că tu ești Cristi din capitala

| IngerasulMicut a răspuns:

Pentru ca vor bani. Am observat si eu ca ei tot ii forteaza pe Vulpita si Viorel sa fie impreuna pentru ca sa fie emisiunea mai "interesanta"

| Maria_Ana_1999_yqDh a răspuns:

Ba da. M am săturat de ei. Eu cred ca pentru rating ii aduce la TV.