| mariuschakra12 a întrebat:

Voi pe ce mai dati banii? Cu ce sa iti mai omori timpul pe acasa?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Jante de aliaj 1000£
Toba de esapament HKS 1400£
Suspensii tein flex Z 800£
Cauciucuri bridgestone X4 550£
Mana de lucru montaj suspensii + geometrie 500£
Masina noua 0km din reprezentanta toyota GR86 full extras 30.000£

| RAY a răspuns:

Reinvestesc tot ce câștig in alte lucruri care poate îmi vor merge, poate nu, asta e viata, nu iți imagina ca bag la aparate, pariuri, sunt ateu agnostic, îmi place sa cunosc, sa știu nu sa stau la mila sorti, mai ma auto critic mereu, mai meditez, citesc, vad doc, filme de filozofie.

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru mariuschakra12):

Depinde ce vrei sa înveți, eu unu as începe prin a învață engleza, as citi cărți de filozofie, psihologie, Știința, Socrate, Platon, astea iți deschid mintea nu porcari de motivație, uitate la auto biografii, vezi de un jurnal si scrieți rahaturile acolo, așa evoluezi

https://www.scoopwhoop.com/......k-at-life/

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Pe carti!