| anonim_4396 a întrebat:

Voi stiti cum sa va controlati emotiile sau nu? sfaturi...multumesc!

4 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Eu cand am emotii ma gandesc ca fie ce o fi orice ar fi va trece si peste cativa ani imi voi aminti si voi radelaughing)

| PhaseMorphXR a răspuns:

Oprindu-te din a gandi si observandu-le "din afara" ele dispar de la sine.

| AtateaConditii a răspuns:

Eu cand am emotii, imi zic in minte ca va trece, voi uita. Daca azi am niste emotii de ma cac pe mine, maine nici nu mai stiu senzatia si asa trec peste. Trebuie sa te gandesti la altceva sau sa te ocupi cu altceva, nu lasa negativismul sa apara in capul tau.