| Florennce a întrebat:

Mai e putin si vin examenele. V-ati gandit cum sa va controlati emotiile sau starea de nesiguranta?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am trecut prin asta si va spun ce sa faceti..In ultimele 3 zile stati va relaxati..aici nu vorbesc de distractie. fara tv sau pc.pur si simplu stati va adunati gandurile si eventual ascultatri muzica care chiar va intra in inima..In ziua examenlului logic ca vor fi emotii.Dar odata ce va da foaia si incepeti sa lucrati emotiile vor trece.winking Good luck la examen and Have fun!