| neculai a întrebat:

Voi unde va "omorati" timpul pe interNet?

Răspuns Câştigător
| M3ntosana a răspuns:

Mess, hi5, TPU, facebook, Tagged, google, youtube happy

9 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Pe TPU cel mai mult. Dar si pe hi5 si pe youtube.happy

| multimoak a răspuns:

Messenger, mail, facebook, myspace, hi5, youtube, triluliu, TPU, si google(caut informatii despre ce sunt interesata pe moment) sau diverse chaturi gasite prin google smug

| BingBang :D a răspuns:

TPU, mess, hi5, youtube...

| trabardie a răspuns:

Pe www.abovetopsecret.com sau pe theync.com

| 5000 a răspuns:

Tu poti sa omori timpul pe internet? eu mai degraba il gasesc happy. incearca facebookwinking

| isa_9377 a răspuns:

Mai nou pe TPU dupa care imi pierd vremea pe trivia sau wordbiz si trilulilu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe google, TPU si youtobe si http://www.ortodoxiatinerilor.ro/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe TPU intru de fiecare datawinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe TPU, pe Youtube si aici(dar mai rar): http://dansezpentrutine.protv.ro/