| RAY a întrebat:

Voi va dați seama ca noi (poporul vieții) ne trezim dimineața, deschidem geamul și intra miros de floricele? Wtf! Ce-aveți de vă plângeți atât? Life is beautiful!

"Sa dam cezarului ce e al cezarului"? ceapa merita fundita

fundita ceapa

Răspuns Câştigător
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Mersi, Ray love struck

12 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Ce se intampla ca nu inteleg?

| RAY explică (pentru Drimmero):

Supadeceapa merita fundita

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

E vreo intrebare ceva la care a raspuns? nu o vad sa fie genul care sa fuga dupa ''premii'' de genul, ajuta cu drag.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Stiu,dar din persectiva mea, merita

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Supa userul anului 2021! votati dupa acum.

| Freya1 a răspuns:

Imi scapa ceva dar totusi raspund.
Nu cred ca e suficient sa simti miros de floricele ca sa ai o viata frumoasa.

| LoveSleep a răspuns:

Nu știu unde stai tu de simți miros de floricele, dar eu când deschid geamul, mi se schimba culoarea ochilor de la poluarea care îmi vine în față.

| RAY explică (pentru LoveSleep):

Numeitilizatormyass stie, e intrebarea ei, doar ca eu cred ca supica merita fundita.

| Sofer a răspuns:

Da se simte miros de floricele.

| RAY explică (pentru Sofer):

Miros de pasarica

| Sofer a răspuns (pentru RAY):

Asta se simte înainte sa deschid geamul big grin

| RAY explică (pentru Sofer):

Pai locuiti impreuna?